Líbí se Vám, co děláme? Podpořte nás!

Dejte o nás vědět ve svém okolí. Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a sdílejte naše myšlenky. A povídejte si o volbách a našich kandidátech a programu se svými přáteli a známými.

Přispějte svým časem nebo prostorem v kampani. Pomožte nám s volební kampaní, ať už organizačně nebo přímo v ulicích Jablonce. Máte-li objekt nebo třeba i plot v rušném místě, můžete nám ho zapůjčit pro vyvěšení volebních panelů. Najít správnou možnost, jak se zapojit do kampaně Vám pomůže najít Lenka Opočenská, když ji kontaktujete na e-mailu lopocenskaatseznam [dot] cz.

Podpořte nás finančně. Co nejvíce práce na programu i na kampani děláme bez nároku na honorář, protože věříme, že to má smysl. Ale bez finančních darů se neobejdeme. Pokud nás podpoříte, využijeme Vaše prostředky především na tisk a distribuci našich materiálů a plakátů. Abychom mohli Vaše dary přijmout, musíme uzavřít darovací smlouvu. Smlouvu spolu s pokyny s náležitostmi platby Vám rád zašle Štěpán Matek, když ho kontaktujete na e-mailu dary [dot] spolecneprojablonecatgmail [dot] com.